Проставить апостиль в Киеве, апостиль в КиевеКомпанія L'America надає послуги з проставлення штампу "АПОСТИЛЬ" на документи особистого характеру: апостиль на дипломи, апостиль на свідоцтво про народження, апостиль на свідоцтво про шлюб, і інші документи, які віданні органами ЗАГС, апостиль на нотаріальні заяви, апостиль на довідки про несудимість, а також на юридичні документи (ліцензії, свідоцтва про держ. реєстрації, устави, довідки з податкової адміністрації про статус резидента України, і т.д.). Ми працюємо з фізичними і юридичними особами по всій Україні й за її межами. 

Якщо Ви перебуваєте в іншому місті, або в іншій країні, і не можете передати особисто документи, Ви можете відправити їх до нас в офіс, скориставшись кур'єрськими службами KSD (по СНД), DHL, TNT, UPS,FEDEX. Також ми робимо таку послугу, як витребування документів, у випадку, якщо необхідний Вам документ загублений, або вимагає повторного витребування документа нового зразка.

Також ми робимо ексклюзивну послугу - ТЕРМІНОВИЙ АПОСТИЛЬ протягом одного дня. За докладною інформацією звертайтеся до нас по телефонах, зазначеним на сайті. 

НЕ ВІДХОДЯЧИ ВІД КАСИ Ви зможете замовити в нас нотаріально завірений переклад Ваших документів на кожну з 40 мов, скориставшись послугами нашого бюро перекладів. 

Ми пропонуємо Вам скористатися досвідом і високою компетентністю наших співробітників, які якісно й у стислий термін оформлять усі необхідні документи й позбавлять Вас від складного бюрократичного процесу завірення офіційних документів і надання їм міжнародної юридичної чинності.  

ЩО ТАКЕ АПОСТИЛЬ І КОНСУЛЬСЬКА ЛЕГАЛІЗАЦІЯ? 

Для того, щоб надати документу міжнародну юридичну чинність для використання його закордоном, необхідно провести ряд процедур, будь те офіційний діловий документ, від  юридичної особи або будь-який інший документ, від фізичної особи ( св-во про народження, шлюб, розлучення, нотаріальні документи, судові рішення, довідки про несудимість, доручення, дипломи й т.д.).  

Процедура надання документу міжнародної юридичної сили може бути здійснена двома способами:

Для країн учасниць Гаазької конвенції 1961 року досить проставити спеціальний штамп - апостиль. У випадку, якщо країна не в ходить у число країн учасниць Гаазької конвенції необхідна так звана консульська легалізація. 

Різні види документів проходять апостилізацію, легалізацію в таких інстанціях як:

Міністерство освіти й науки України - проставлення штампу «Апостиль» на офіційних документах, виданих навчальними закладами, державними органами, підприємствами, установами й організаціями, які стосуються сфери освіти й науки);

Міністерство Юстиції України - проставлення штампу «Апостиль» на документах, які видаються органами органами юстиції й судами, а також на документах, які оформляються нотаріусами України);

Міністерство закордонних справ - проставлення штампу «Апостиль» на документах, виданих архівними установами України, довідках про стан здоров'я, довідках виданих органами МВС України, а також на інших офіційних документах.) 

Що ж таке апостиль? 

 Це прямокутний штамп установленого зразка, що містить інформацію про компанію, країну, Ф.И.О., печатка й підпис керівника. Апостиль виступає свого роду гарантією дійсності й автентичності документа. Він не вимагає подальшого завірення або легалізації. Документ, що містить апостиль визнається всіма органами влади країн учасниць Гаазької конвенції. 

Що стосується консульської легалізації, то в Україні вона необхідна для таких країн: Німеччина, Бразилія, Данія, Канада, Об'єднані Арабські Емірати й інші країни, що не підписали Гаазьку конвенцію. 

Суть цього процесу полягає в тому, що документ перекладається в ту форму, що прийнята офіційної в країні-одержувачі й може бути визнана державними органами цієї держави. Залежно від типу документа потрібно його легалізація в Міністерстві закордонних справ, Міністерстві юстиції або в консульстві відповідної країни. 

Слід зазначити, що консульська легалізація дійсна лише для тої країни, для якої провадилася процедура.